Ucuz havlular ve ucuz tek kullanımlık terlikler için havlu imalatı ve terlik imalatı yapılır.

Otel terlikleri, hotel terlikleri, hastane terlikleri, ordu evi terlikleri, spa terlikleri, buklet malzemeleri imalatı yapılır. Ege bölgesine en iyi hizmet ve kaliteyi sunuyoruz. Sağlıklı ve hijyenik yaşamı ayaklarınıza getirmek üzere kalifiyeli elemanlarımızla hizmetinizdeyiz.

Yılmaz Terlik; Terlik adına her şeyi üretmek için tam donanımlı entegre tesise sahiptir. HAVLU TERLİK TELA TERLİK EKO TELA TERLİK başta olmak üzere her model ekonomik terlik fabrikamızda üretilmektedir. Baskı makinemiz son teknoloji ürünüdür. Poşetleme makinesi ile temiz bir ambalajlama yapılır. Yılmaz Terlik bünyesinde her türlü terlik ürün ihtiyacınız için kullanıma hazırlanmaktadır. Tek kullanımlık terlik; oteller, spa merkezi, sauna, öğretmen evi, ordu evleri gibi her yerde hijyenik olarak kullamak üzere üretilmektedir.

Otel Terlik, spa terliği, havlu terlik, tela terlikler, otel terliği, ucuz terlik, hastane terliği için tek kullanımlık terlik modelleri üretimi yapıyoruz. İhtiyaç duyduğu bütün tek kullanım terlik modelleri için ürünleri bizde bulabilirsiniz.

[easingslider id=”3103″]